Bielizna tuszująca niedoskonałości

bieliznaW filmie „Dzienniki Bridget Jones” znaleźć można taką scenkę, że Bridget idąc na randkę dręczy się, które majteczki nałożyć. Z jednej strony jeśli ma dojść do okoliczności zmysłowych prawidłowo byłoby nałożyć takie, jakie prościej zrzucić, jednakowoż z przeciwnej strony by do tego rodzaju sytuacji w ogóle dobiegło doskonalsza byłaby bielizna korygująca. Wiele z nas ma tożsame ambarasy jakie miała Bridget. Łatwiej przybrać kilogram aniżeli zrzucić 100 gramów. Nie trzeba się jednakowoż wstydzić noszenia bielizny korygującej na co dzień bowiem wspomoże nas ona w poczuciu się bardziej korzystnie, odsuwając na plan odleglejszy nasze codzienne kompleksy jakie być może są zauważalne zaledwie dla nas oraz nikogo innego.

Onegdaj bieliznę korygującą ubierały rzeczywiście kobiety o bujnych kształtach, współcześnie ubierać ją mogą zarówno kobiety o przeciętnej sylwetce, które planują mimo wszystko optycznie skorygować niejakie skazy swej sylwetki. Zezwala ona dajmy na to schować fałdki na brzuchu bądź podnieść pupę oraz piersi. Gdy zakupujemy tego typu bieliznę ma wymowę w jakim kolorze ją zakupimy. Bywa tak ponieważ pragniemy ją zharmonizować do reszty ubioru aby tuszując to co wolimy zatuszować sama nie była nadto zauważalna. Przeważnie w sprzedaży są trzy wersje barwne – cielista, biała oraz czarna.

Ażeby tego rodzaju bielizna wypełniła swą rolę powinna być dokładnie dobrana do figury, nie może być zbytnio obszerna albowiem wtedy nie przyniesie żadnego efektu na jaki liczymy. Taka bielizna jest zrobiona ze specjalnych, elastycznych surowców jakie mają upinać określone partie ciała. Nie mogą być jednakże zanadto opięte aby możliwe było łatwe chodzenie w podobnej bieliźnie. By kupić doskonale zharmonizowaną bieliznę optymalnie jest przemóc trochę naturalny wstyd i poprosić o radę sprzedawczynię. Poniektóre sklepy bieliźniarskie zatrudniają specjalistki od wyboru staników, a chociaż to tak konwencjonalnie żeński element ubioru to zaszokowało by was jak dużo kobiet ma kłopot z rzeczywistym wskazaniem wymiaru swego biustonosza.